У Шевченківському районі Києва Народна рада не допустила повернення регіонала на роботу головою РДА

Народна рада Шевченківського району Києва виступила проти повернення до виконання своїх обов’язків регіонала Сергія Зіміна, екс-голови Шевченківської РДА.

Як повідомляють «Киів.Коментарі»,  близько 30 учасників народної ради сьогодні перебували біля райдержадміністрації  з метою завадити Зіміну провести нараду та зайняти кабінет голови Шевченківського району.

«Вчора ввечері з’явилася інформація, що написавший 24 лютого заяву про відставку  голова Шевченківського району Зімін, має вийти на роботу та скликає керівників структурних підрозділів на ранок на нараду в адміністрації. Зімін – людина, яка організовувала підтримку антиМайдану  та примушувала комунальників району вступати до лав Партії регіонів. Саме тому  Народна рада району виступає проти його повернення до управлінської посади», – висловив позицію присутніх член Президії Народної ради, представник «Батьківщини» Олександр Федоренко.

Впродовж перемовин між  представниками Народної ради та керівництвом КМДА, було  досягнуто домовленність про звільнення Сергія Зіміна з посади. Відповідне клопотання  до Президента України  вже підписано головою КМДА Володимиром Бондаренком .

Перемовини проходили мирно, без ексцесів та провокацій.

Так, перший заступник голови КМДА Богдан Дубас зазначив, що громада, яка прийшла сьогодні до РДА має право відстоювати власні інтереси: «Тон громади може бути повишений, це нічого страшного. Я не бачив серед громади ні бойовиків, ні озброєних людей»

Установчі збори Шевченківської народної ради відбулися 22 лютого 2014р. Народна рада Шевченківського району м. Києва створена як альтернативний орган влади, покликаний відновити та убезпечити законність і правопорядок на території району.

До цього часу, в.о. голови Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації є Олександр Малихін.

Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

Leave a Reply