Структура

 СТРУКТУРА
ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
«МУНІЦИПАЛЬНА ЛІГА КИЄВА»

structure

 golova «Ми хочемо змінювати умови життя в нашому місті, і ніхто крім нас, киян, не знає, як зробити Київ більш комфортним для проживання. Щоб було кращим та доступнішим лікування, щоб був зручним транспорт і кращими дороги, налагодженою робота комунальних служб і доступним ринок житлової нерухомості, щоб вистачало робочих місць і більшало спортивних центрів для молоді… І ми знаємо, що нічого не об’єднує людей сильніше, ніж прагнення зробити своє місто кращим. Тільки об’єднавши зусилля, можна побудувати суспільство, яке поважає людську особистість, дбає про благо кожного та гарантує всім членам своєї громади безпеку та гідне життя»

Федоренко Олександр Вікторович
Голова Правління ГО
“Муніципальна ліга Києва”

 aniskovich «Мені далеко не байдуже, яким це місто є і яким воно буде.Я, як і більшість киян, не сприймаю популістських гасел «Київ –киянам» чи «жити проблемами міста». Гасла не вплинуть на позицію Києва у рейтингу найкращих для проживання європейських міст. Вплине тільки наша активна діяльність. Ми повинні покласти край безвідповідальним спробам нинішніх столичних чиновників діяти заради своїх егоїстичних інтересів, ставлячи їх вище за інтереси столичної громади.
Я вірю в свої сили, в спільний досвід, що допоможе здолати комунальну «руїну».

Аніськович Павло Юрійович
Заступник голови правління ГО “Муніципальна ліга Києва”

 hitryk «У вирі життя, так складно віднайти себе, а знайшовши, не згубити. Боляче сприймати втрату людяності у боротьбі за існування; важко бачити й відчувати людську байдужість. Ми можемо не знати один одного, але нас завжди буде об’єднувати любов до рідного міста. Ця любов буде керувати нашими діями…і, допомагатиме лишатися людьми»

Хитрик Тетяна Миколаївна
Член Правління ГО “Муніципальна ліга Києва”

 3u2c0498 «Завдання органів влади – якісно облаштувати життя мешканців нашого міста, розробити й реалізувати ідеї з благоустрою. Завдання ж киян – наділити владою та владними повноваженням тих людей, які поставлять міські служби на служіння інтересам городян. Кияни – не безправні, своїм голосом, голосами своїх друзів, родичів, знайомих ми можемо впливати на хід історії та розвиток нашого міста»

Старовойт Олексій Васильович
Член Правління ГО “Муніципальна ліга Києва”