Маніфест

МАНІФЕСТ

ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

«МУНІЦИПАЛЬНА ЛІГА КИЄВА»

“Муніципальна ліга Києва”– це громадське об’єднання активних мешканців столиці.

Ми – це люди, які ефективно працюють, які реально оцінюють ситуацію і не погоджуються, з тим щоб їх життя залежало від безвідповідальних чиновників.

Наша мета– досягнення європейського рівня добробуту жителів столиці, тавідродження  місцевого самоврядування у місті Києві. Адже місцеве самоврядування – це коли жителі міста можуть самостійно вирішувати питання місцевого значення, через представницькі органи якими є обрані громадою міський голова та рада, а не призначені владою чиновники.

Ми переконані, що кияни заслуговують на краще життя. Ми маємо ряд ініціатив, що покликані щодня наближати нас до якісних змін!

Задля якісних змін необхідно:

–         проводити  вибори Київського міського голови у два тура;

–         відновити районні у м. Києві ради;

–         ліквідувати державні адміністрації, які не служать на благо громади  і утворити натомість відповідальні перед громадою виконавчі органи Київської міської та районних рад;

–         створити мережу органів самоорганізації населення, задля ефективного вирішення питань життєдіяльності кожного будинку, вулиці, кварталу, мікрорайону, району, міста.

Ми системно працюємо над реалізацією ідей мешканців міста шляхом запровадження спецпроектів, просвітницької діяльності, здійснення комунікації з громадою.

Наш фундамент – європейські цінності: взаємоповага та верховенство права, і ми неодмінно слідуємо їм у повсякденній роботі.

Ми відкритідля нових людей та нових ідей, ми готові відстоювати інтереси громади перед владними структурами, ми створюємо та реалізуємо прогресивні проекти. Наша громадська діяльність ефективна! У нас ви знайдете ряд ініціатив по розвитку місцевого самоврядування, освітніх та природоохоронних програм, шляхи вирішення конкретних проблем районів Києва, тісну співпрацю з Європейськими рухами!

Вже сьогодніу нас працюють громадські приймальні, які надають якісні консультації та допомагають вирішувати проблемні питання, що турбують киян.

Ми щиро віримоу гідне майбутнє Києва і займаємо активні позиції з метою захисту та реалізації інтересів громади міста.

Київ – серце України! Подбаємо про нього разом!

Приєднуйтесь!